Každý kdo někdy něco prodával Vám potvrdí, že prezentace je nejdůležitější podmínkou úspěšného prodeje. A jak každý ví nejlépe se pro takovou prezentaci využíají fotografie. Jeden správný obrazek většinou zmůže více , než sáhodlouhé texty a doporučení. O těchto zásadních věcech nikdo z obchodníků dnes již nepochybuje.

Je proto překvapivé, jak velká část lidí podceňuje právě fotografii při prezentaci sebe sama. Každý z nás se přeci prezentuje každodenně. Ať již na sociálních sítích, profesních profilech, nebo přímo ve svém CV. Právě nevhodná, nebo neprofesionální fotografie tak může pokazit mnoho případných obchodních, nebo pracovních nabídek. 

Naše zkušenosti s produktovou fotografií a tvorbou fotografií pro reklamní kampaně nyní přenášíme do světa portrétní fotografie. S každým zájemcem o vytvoření profesionálního portrétu si nejprve ujasníme, v jakém prostředí pracuje, k jakým účelům bude fotografie sloužit a hlavně jakým způsobem chce aby fotografie působila (vstřícně, přátelsky, profesionálně, odměřeně...). 

Následně vytvoříme fotografie, které Vám pomohou se prezentovat Vaši osobní značku kdekoliv bude potřeba více, než důstojeně. Pokud se nerozhodnete objednat si u nás přímo fotografii, připravili jsme pro Vás návod na vytvoření takovéto fotgrafie. Co si promyslet? Na co si dát pozor? Podle čeho poznáte dobrého fotografa a co je na takové prezentační fotografii nejdůležitější a čemu se naopak vyhnout? To vše se zdarma dozvíte v našem návodu, který najdete ke stažení níže: